Stormkino teamplate DLE 13.2 Free download


Dle web teamplate download free
Stormkino template for DLE 13.2

Section: DLE Templates »Template for DLE 13.1, 13.0, 12.1, 12.0, 11.3, 11.2, 11.1, 11.0, 10.6, 10.5, 10.4, 10.3, 10.2, 10.1, 10.0, 9.8
Stormkino template for DLE 13.2
Attractive website with modern style and comfortable conditions for viewing the film - Stormkino template for DLE 13.2 is Redissx quality studio, a powerful tool, has good design features using HTML / CSS3 code and is compatible with DataLife Engine 13.2 version. It is such a charming design that is ready to confirm in practice that it will not be difficult to succeed in creating an online cinema by independent efforts and for this you do not need to have professional skills. Stimulating interest from the target audience, increasing the flow of visitors and conversion helps magnificent movie templates for DLE 13.2, which you can download from our portal.

Create a good appeal and increase the degree of involvement of the target audience the main task of the film industry, and where, if not on specialized sites, you can watch the highest grossing news and exciting films of different genres. High-quality and expected effect can be obtained from the high level of the film, you want to watch free action movies online in HD720, comedies, detectives, fantasy, science fiction, melodrama, etc., then a lot of interesting TV shows and films are waiting for you on bazukafilm.net. A good example of how the cinema is built on the DataLife Engine is capable of engaging a wide mass of people with videos for every taste.

In demand with a perfect and beautiful layout, we present the movie template Stormkino for DLE 13.2, careful elaboration of details from Redissx studio will contribute to the accelerated promotion and intensive development of the platform for online viewing of action films, comedies, detectives, horrors, melodramas, cartoons, TV series and other popular movie genres. The design features of the template and the advantages of a full-fledged layout with an excellent slider, menus and other integrated elements will help in the future to improve the electronic platform under your control.

 Description

Name: Stormkino for DLE
Content in the archive: tpl, jpg, png, css, js
Layout: div + css ReDesign (Adaptive)
Width: (fixed) full-width background
Topic: universal for blogs
Adaptation 13.2 
Checked in browsers: Opera, Mozilla FireFox, Google Chrome, Safari, IE9
Tested on the engine: 13.2, 13.1, 13.0, 12.1, 12.0
Posted by: Redissx


A delightful online resource with movies and TV shows ready for construction, a template for DLE 13.2 Stormkino redesign by Redissx helps webmasters create a recognizable project for a comfortable pastime, you can download it at the following link
Stormkino-utf8-win1251-DLE-13.2.rar

An attractive website with a modern style and comfortable conditions for watching a movie - Stormkino template for DLE 13.2. Redissx quality studio. We have all the best forums, hacks, modules, templates.

stormkino-utf8-win1251-dle-13_2.rar [1.85 Mb] (cкачиваний: 19)


DLE 13.2 için Stormkino şablonuBölüm: DLE Şablonları »DLE Şablonu 13.1, 13.0, 12.1, 12.0, 11.3, 11.2, 11.1, 11.0, 10.6, 10.5, 10.4, 10.3, 10.2, 10.1, 10.0, 9.8
DLE 13.2 için Stormkino şablonu
Filmi izlemek için modern stile ve rahat koşullara sahip çekici web sitesi - DLE 13.2 için Stormkino şablonu, güçlü bir araç olan Redissx kalite stüdyosudur, HTML / CSS3 kodunu kullanarak iyi tasarım özelliklerine sahiptir ve DataLife Engine 13.2 sürümüyle uyumludur. Bağımsız bir çaba ile çevrimiçi bir sinema yaratmada başarılı olmanın zor olmayacağını ve bunun için profesyonel becerilere sahip olmanıza gerek kalmayacağını pratikte onaylamaya hazır olan büyüleyici bir tasarımdır. Hedef kitlenin ilgisini çekmek, ziyaretçi akışını artırmak ve dönüşüm, DLE 13.2 için portalımızdan indirebileceğiniz muhteşem film şablonlarına yardımcı olur.İyi bir çekicilik yaratın ve hedef kitlenin film endüstrisinin ana görevi olan katılım derecesini artırın ve uzmanlık sitelerinde olmasa bile, farklı türlerin en yüksek hasılat haberlerini ve heyecan verici filmlerini izleyebilirsiniz. Filmin yüksek seviyesinden yüksek kaliteli ve beklenen etki elde edilebilir, HD720'de çevrimiçi ücretsiz aksiyon filmleri izlemek, komediler, dedektifler, fanteziler, bilim kurgu, melodram vb. İzlemek, ardından bazukafilm.net'te bir çok ilginç TV şovu ve filmi sizi bekliyor. Sinemanın DataLife Motorunda nasıl inşa edildiğinin güzel bir örneği, her zevke uygun videolarla geniş bir kitleyi etkileme yeteneğine sahiptir.
Mükemmel ve güzel bir düzende talep edildiğinde, DLE 13.2 için Stormkino film şablonunu sunuyoruz, Redissx stüdyosundan detayların dikkatlice hazırlanması, aksiyon filmlerinin, komedilerin, dedektiflerin, korkuların, melodramların, çizgi filmlerin, TV dizilerinin ve diğer popüler film türlerinin çevrimiçi görüntülenmesi için platformun hızlandırılmış tanıtımına ve yoğun gelişimine katkıda bulunacaktır. Şablonun tasarım özellikleri ve mükemmel bir sürgü, menüler ve diğer entegre elemanların bulunduğu tam teşekküllü bir düzenin avantajları gelecekte kontrolünüzdeki elektronik platformun geliştirilmesine yardımcı olacaktır.
İsim: DLE için Stormkino.
Arşivdeki içerik: tpl, jpg, png, css, js
Düzen: div + css ReDesign (Uyarlanabilir)
Genişlik: (sabit) tam genişlikte arka plan
Konu: bloglar için evrensel
13.2 uyarlaması
Tarayıcılarda kontrol edildi: Opera, Mozilla FireFox, Google Chrome, Safari, IE9
Motorda test edilmiştir: 13.2, 13.1, 13.0, 12.1, 12.0
Gönderen: RedissxYapım için hazır film ve TV şovları ile keyifli bir çevrimiçi kaynak olan DLE 13.2 için bir şablon Redissx tarafından tasarlanan Stormkino'nun yeniden tasarlanması, web yöneticilerinin rahat bir eğlence için tanınabilir bir proje oluşturmasına yardımcı olur, aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz
Stormkino-utf8-win1251-DLE-13.2.rarBir film izlemek için modern bir tarza ve rahat koşullara sahip çekici bir web sitesi - DLE 13.2 için Stormkino şablonu, Redissx kalite stüdyosu, en iyi forumlara, bilgisayar korsanlarına, modüllere, şablonlara sahibiz.
17 May 2019
Comment's:
Write your own Comment's